Alumni Commissionees as Second Lieutenants
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • 1996
  • 1995
  • 1994
  • 1993
  • 1992
  • 1991
  • 1990
  • 1989
  • 1988
  • 1987
  • 1986
  • 1985
  • 1984
  • 1983
  • 1982
  • 1981
  • 1980
  • 1979
  • 1978
  • 1977
  • 1976
  • 1975
  • 1974
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • 1970
  • 1969
  • 1968
  • 1967
  • 1966
  • 1965
  • 1964
  • 1963
  • 1962
  • 1961
  • 1960
  • 1959
  • 1958
  • 1957
  • 1956
  • 1955
  • 1954
2018 Commissionees
Josh Bosley
Jacob J Brown
Stephen Buch
Jordan Donnelson
Bradsson Miller
Michael Ojile
Chelsea Oliphant
Logan Paul
Jacob Qualls
Cole Stewart
Tam Tran
Emily Wiebe
Nick Wiens
05-2017 Commissioning
Tyler Ayres
Jesse Colver
Hannah Dalke
Jacob Eagan
Clyvens Exantus
Josh Floerke
Kevin Hicks
Bobby Shires
Christopher Thompson
Klay Weaver
Taylor Weibe
2016 CommissioningAlaric Bogle
Austin Caskey
Jacob Decker
Jacob Fatkin
Garret Leiker
Jake Mindez
Shauna Minkevitch
Trekia Nolen
Tanner Quigley
Lorenzo Purnell
Cody Bacon
Thomas Daniels
Jacob Schmidt
2015 CommissioningPaul A. Fraley
Jacob R. Daniels
Shayden D. Mason
Jordan A. Hill
Brian T. McGill
Adam M. Ward
Evan R. Mitchell
Kenan J. Lousch
Lexi R. Skaggs
Riley J. Campbell
Joseph M. Labuda
Brandon W. Aeschliman
Anthony N. Craig
Blake Satterfield
Silas P. Minkevitch
John A. Lednicky
2014 CommissioningCord A. Stanley
Kristina R. Willis
Mason L. Johnson
Zachary T. Birchmeier
Byron T. Hadfield
Nick R. Grabowski
Mikaila K. Barbour
James Hayward
Keith M. Weaver
John T. Fatkin
Clayton W. Argyle
Matthew C. Gallagher
Sean K. Gowdy
2013 CommissioningDevon C. Griffin
Sean M. Gilbert
Ethan L. Clouse
Colton J. Linville
Aaron J. Glowacki
Stephen D. Cuff
Paul L. Hartfield, Jr.
Jacub L. Bruning
Rhyan A. Tridle
2012 CommissioningNicholas G. Purtle
Christopher S. Fite
Callie S. Wheeler
Abraham Beyene
Lucian E. Myers
Harold H. Rivard
Michael S. McGill
Jared M. Baier
Orey L. Parks
Amanda H. Floyd
Shannon N. Dunkle
Christopher A. Powers
Rachel E. Patrick
Kole D. Giles
Eric Harden
Jesse T. West
Andrew P. Thomas
Brendan Matthews
Shawn M. Fitch
2011 CommissioningJessica L. Loggins
Erin M. Jones
Nathan T. Ihrke
Jeffrey P. Nelson
Dustin W. Drilling
Brian Dean
Victoria R. Robinson
Christopher J. Porter
Joseph P. Sarmiento
Neil A. Harding
Dustin W. Dice
Jake B. Oberlechner
2010 CommissioningJustin M. Briggs
Adam T. Neeley
Justin E. Dillow
Zachary J. Baker
Myles T. Reisig
David H. Hansen
Melissa J. Roush
Kyle B. Byler
Victor J. McCullough, Jr.
Matthew J. Boyd
Jason R. Lacer
Scott A. Lechner
James D. Westhoff
Anna K. Helmer
Andrew J. Steuterman
Brodie J. Holmes
John P. Horsch
Kyle K. Kunkel
Emery C. Baughan
Robert W. VanWey
Nicholas J. Brownlee
Dustin D. Hanna
Timothy K. Brinkman
James E. Rajchel
Christopher S. Neemann
Bradley A. Lind
Nicholas A. Bredenkamp
Jonathan R. Arnold
Brandon J. Krahn
Obadiah R. Scroggins
Katherine R. Medrano
Jason Werner
Tyson D. Patrick
Jeffrey A. Godfrey
Mitchell T. Tener
Evan W. Scritchfield
John D. Clark
Aaron A. Moore
Brandon L. McDade
Kyle A. Zahn
Anthony R. Wilkins
Duane Vaughn
John A. Keck
Jason W. Hulse
Ryan C. Divine
Cody L. Killmer
Matthew B. Peine
John M. Saindon, Jr.
Dustin W. Randall
Justin A. Martens
Bradley W. Roush
Bill Hunt
Stanley M. Wells
Stephen A. Stimson
Eric A. Hollingsworth
Tiffany L. Phillips
Nicole D. Ward
Brooke L. Dixon
Travis S. Blackburn
Edwin A. Stremel
Jeremy H. Lyons
Adam D. Lockhart
Josh J. Shay
Joshua A. Urban
Sara R. Karr
Daniel E. Ball
Dean R. Ray
Matthew E. Hill
Mike J. Liotta
Samuel J. Karr
Gates M. Brown
Jacqueline J. Miller
Brandon D. Boatwright
John A. Peterson
Carla A. Berger
Joshua M. Hafer
Michael B. Raschen
Jamin A. Mesecher
Adam W. Paulin
Torrance L. Conner
Brian J. Skahan
Jason M. Krenzel
Scott McCoy
Matthew K. Marsh
Robert B. Pantoja
Joshua W. Howard
Joseph L. Jordan
Chad W. Hale
Pretoria Benson
Daniel R. Weidner
Matthew E. Moore
Michael D. Fields
Jonathan D. Mack
Jessica F. Turner
Chad E. Bollacker
Nicolai Birch
Brian A. Kavanagh
Nickolas J. Welch
Brian T. Dieffenbach
Kelly R. Mau
Jason M. O'Neal
Lonny R. Nelson
Shane D. Metz
Jamie R. Mann
Jeff A. Blackard
A. J. Benson
Matthew J. Gilpin
Adam M. Drybread
Sharron D. Lankford
Timothy W. Puetz
Melissa D. Kinney
Richard J. Hossfeld
Jeremiah J. Hull
Laura E. Stanley
Lori E. Failes
1LT Candace L. Voegele-Daniels
Scott F. Campbell
Yevgeniy V. Khmelev
Jeremy F. Gilpin
Bryson C. Casey
Charlie L. Carter
Ryan York
Jeffrey D. Marlow
Jeff E. Sherwood
Shawn R. Turnage
Chris L. Loftin
Charles T. Cain
Sean D. Weeks
Jennifer A. Wood
Lisa M. Mishevski
Robert D. Pempin
Jon M. Thoennes
Nina A. Liberatore
Anthony M. Kinney
Andrew J. Wilson
Alan Corkill, Jr.
Karen A. Marshall
Jason W. Marshall
Ryan J. Rebant
Jason E. Denney
Mike J. Temko
Peter J. Euler
Heath R. Bushell
Nancy A. Styerwalt
Craig A. White
Phillip D. Waddles
Charlene G. Wilde
Holly L. Jensen
Heather D. Cook
John D. Gilmore
Marilyn Vilaythong-Keene
Elizabeth A. Breslin
David P. Oakley
David B. Cowger
Dennis S. Wells

Randy W. Berg
Sharon Stephens
Daniel A. Castro
Eric M. Andes
Lynn W. Rolf III
David S. Lloyd
Robert T. Ashburn, III
Jean Paul G. Tarman
Philip J. Marquez
Brad R. Silliman
Lawrence E. Foulks, II
Frances I. Fitzgerald
Wade E. Pellett
James V. Rector
Kenneth Dewlen

Mark L. Kerr
Chad D. Wyancko
Ben R. VanBecelaere
Sherri A. Harris
William J. Jensen
Terry L. England
Chris C. Everitt
Jeff A. Weston
Kellie M. Triplett
Ted L. Culbertson, Jr.
Matt J. Crystal
Niel L. Smith
Charles A. Boyles
Troy D. Rains
Eric V. Johnston
Austin W. Henderson
John M. Derfelt
Randy D. George
Sean P. Price
Matthew W. Voyles
Richard R. Massengale
Delmer R. Naylor
Dwayne S. Brauner
Douglas K. Lomshek
Michael J. Hoover
Brian C. Everitt
Allison L. Parks
Alfred E. Brown
Tim C. Fite
Randy S. Karleskint
Ted Sowle
Travis A. Gilkerson
Matt S. Parks
Craig C. Schnaufer
Ronnie L. West
Elizabeth A. Sparkes
Michael R. Walker
Gregory A. Williams
Marie G. Youvan
Ken D. Dewlen
Jeffrey P. Totman
Janelle M. Huston
Bill J. Whyman
Brian A. Wittman
Jimmy R. McFall
Jason F. Weece
Robert A. Matney
Tim M. Galvin
Brett Middleton
Greg J. Schulewitz
Calvin E. Fish
Ray J. Schachtner
Sara E. Moxley
Burt A. Tabor
Sean M. Cahoon
Damon E. Broadus
Greg S. Light
John N. Kotzman
Charles S. Chenoweth, II
Chris S. Forbes
Joseph F. Merrill
Monte C. Weathers
Lon E. Williams
Jeff W. Standley
Warren W. Dewey
Sam E. Martin
Brent Gilion
Wes Page
Scott D. Slyter
Ray E. Boyd
Scott D. Grant
Darren J. Ray
Mark W. Knoles
Sherry R. Sisney
Bill J. Hinman
Chris L. Gregory
Vaughn M. Grizzle
Chris S. Jackson
Tim J. Senecaut
Mike P. Ragan
Michael P. Gallagher
Perry W. Stouffer
Sheldon C. Jantz
Michael A. Turner
Dexter A. Gordon
Karen S. Kirkwood
Lisa J. Wood
Roy E. Kirkwood
David Burnett
Owen P. Zeigler
Shawn Marshall
Anna R. Friederich-Maggard
Brian D. Troglia
Shane D. Krull
Tedd Dugone
Jim B. Correll
Seth A. Brown
Brian I. Garbee
Larry M. Wood
Mike Ward
Andy K. Humble
Mark R. Blackburn
Gary W. Brown
Kevin R. Knitter
Michael A. Pruett
Carroll D. Hutcheson
Bill M. Sykes
David T. Hagebusch
Richard E. Lauber
Robert D. Card
Patrick T. Burke
Gary F. Marstall
Mark E. Woodrum
John B. Grisolano
Jon C. Johnson
David K. Shimp
Steven M. David
Victor L. Finch
Ryon W. Knop
Claude A. Shue
Tod A. Musgrove
Dan E. Thomasson
Peter A. Gallagher
Beve W. Sizemore
Kevin R. Schenker
Aaron Lang, Jr.
LeAnna F. Miller
Tamara L. Crozier
Tony L. Savage
David L. Youngdoff
Randy S. Lung
Kim Y. Pue
Margaret B. McLaurin
William E. Crozier III
Eric D. Robertson
Daniel W. Riley
Lawrence D. Wood
Jeffrey D. Dema
Pam J. Dillard
John E. Simmons
Clarence H. Goodnight
Gaylen D. Hinch
Michael J. Groves
Gary R. Hisle, Jr.
Carl A. Mahnken
David T. Bowen
Robert E. Schebor, Jr.
David W. Drake
Paul J. Benner
Thomas B. Carter
David M. Champ
Stephen J. Corn
Tal S. Buset
Kevin R. Percy
Pam S. Starrett
Patrick D. Winchester
Hector S. McAnderson
Douglas V. Crawmer
Rex K. Myers
Paul D. Wuerdeman
Craig A. Jack
Richard E. Southern
Robert P. McGee
Greg Y. Lunn
Chris Stultz
Carl D. Porter
Duane L. Jabben
Steve C. Ortiz
Gregory L. Trotnic
Doug E. Newson
Ronnie Fairley
Craig L. Johnson
Michael J. Shane
Robin M. Bressie
Mark R. Briscoe
Mark A. Redick
Julia L. Carlisle
Tom J. Ripper, Jr.
Steven W. Cline
Roch A. Switlik
David G. Hemmerling
Richard S. Carter
Richard M. Meiners III
Lance E. Petrie
Dale R. Beal
Patricia L. Daniel
Carl A. Wilk, Jr.
Terry W. Divine
Curtis R. Burns
Wayne Sircoulomb
Stephen E. Smieshek
Jeffrey R. Brown
Patricia A. Vomhof-Gordon
Steven L. Comstock
Edgar L. McAnderson
Robert B. Lucas
Wayne A. Parks
Robert M. Breneman
Laura Wolz
Herbert E. Frazier, Jr.
Mark D. Bruce
Steven D. Friederich
Allen Watts
Cyrus G. Oliver
Bill F. Steuernagel, Jr.
Nina L. Nakoneczny
Hubert C. Lockerd
Bernard B. Sevart
John W. Pierce
Wilton N. Jones
Ernest G. Clayton
Maurica L. Riker-Jones
Earl D. Stone
James P. Norris
Frank E. Cheney, Jr.
Bob K. Docherty III
Ronald P. Metz
Barry L. Brightwell
Ervin E. Neff
David L. Istas
Timothy J. George
Phillip R. Lamborn
Barbara L. McDaniel
Michael E. Chaves
Dennis D. Fehrenbach
Stephen C. Goff
Carl D. Hale
Timon M. Oujiri
Dale E. Pittman
Gregory A. Post
Jack D. Suenram
Mark A. Craddock
Richard F. Durr
Robert F. Painter
Matthew H. Burg
Ira L. Fosdick
Richard M. Medved
David D. Windler
Gary L. Wolgamott
Terry L. Osburn
Ronald V. Crook
Monte L. Porter
Sandra M. Segura
George A. Kenyon, Jr.
Mark Tolbert, III
Donald E. Campbell
Jerry R. Couch
Ricky L. Fifield
Scott B. Greeno
Deeanna Chase
James A. Melton
Rodney J. Reed
Mark K. Call
Michael E. Brown
Ivor N. David, Jr.
Jim E. Hershey
Jerrold J. Johnson
Kenneth P. Kadin
Charles D. Slaughter
Steven E. Stirnaman
Robert G. Garrett
Terry W. Hoover
David R. Hubbell
Loren D. Hutchins
Joseph E. King
Joe E. Long
Keith Moffatt
Pat W. O'Brien
Richard A. Bass
Kirby R. Brown
Steven B. Cottrell
Maj. Gen. and Mrs. Jay W. Hood
Dennis W. Kershner
Kurt Long
Robert R. Mendenhall
Joe G. Street
Gary M. Trinklein
Bill D. Akins
Dennis A. Chojnowski
Rick P. Fulton
Richard A. Green
Kerry E. Grigsby
Fred S. Hild
Judson M. Jones
Dennis J. McComak
Lee A. McConnel
James W. Mendenhall
Ken M. Obermeyer
Anthony T. Roberts
Walter Roschitz
Stephen R. Schmidt
Glen E. Sharp
Lynn Snapp
Johnny W. Thomas
Robert L. Woolard, II
David E. Pierce
Robert D. Finney
Timothy A. Oliver, Sr.
James P. Baughman
Sam K Carpenter
Murray L. Franz
Jack S. French
Ray C. Haywood
Ray A. Hodgson
Lawrence R. Horseman
John R. Jeter
Keith R. Jevons
Byron N. Kenyon
Michael W. Lanham
Patrick H. Lorimer
Mike R. McDaniel
John F. McLean
Johnny R Miller
Don E. Nye
Doug A. Rauscher
Wayne Rettig
Roy L. Smith
Curtis R. Squire
Robert J. Thompson
Jack L. Tindle
Jack W. Baldwin
John D. Baker
Dale P. Bauer
Clarence E. Besch, Jr.
Gary R. Bierman
Tom J. Blancett
Leland B. Borgelt
Steven H. Breneman
Jerry D. Bryan
Kenneth A. Clouse
Joel L. Dunn
Paul W. Everett
Victor L. Ferguson
Douglas L. Green
Herbert E. Hiatt
Thomas L. Hicks
Harold W. Hicks, II
William R. Hite, Jr.
Larry D. Lemon
Jim L. Livingston
Michael P. Lorimer
David R. Mein
David L. Minich
Lloyd L. Newbanks
Ronald L. Rhodes
Frederick L. Saving
Stephen R. Schmidt
Laurence J Shute
Benny Skahan
Jim L. Snyder
Stephen J. Spielbusch
Eugene T. Tomrell
James L. Uttley
Gary A. Verhaeghe
David W. White
Mark P. White
Stephen L. Wiard
John E. Pemberton
Steve H. Pierce
Edward L. Taylor
Donald D. Woolfolk
Don R. Hopkins
Charles D. Riley
Bob B. Carse
Ted W. Bronleewe
Wendell L. Cline
Larry W. Plummer
Ronald R. Parks
Dennis W. Anderson
Barry L. Anderson
Kenneth A. Barr
John M. Bratton
Richard D. Bray
Melvin A. Brown
Jim R. Bugni
Richard Cameron
Edward C. Chapman
Stephen H. Cole
Danny Collins
Phillip J. D'amico
John D. Dickson
Joseph B. Dill
Curt C. Foland
Steven W. Gaut
Terrance D Graves
Michael Gray
David H. Haley
Clark C. Hall
Kent E. Hansen
Richard L. Helms
Rick L. Hines
Larry G. Holtz
Mike Jardes
Kenneth E. Kershner
Keith L. Kettler
Donald R. Kirk
Harris D. Korn
Kent Long
Mike J. McClaskey
Michael P. McGill
Dennis B. Morgan
Steven W. Neill
David W. Norgard
Cliff M. Oesch
Teddy J. Richardson
Luis R. Rivera
James R. Rush
Mike Saunders
Dale H. Schmidt
James L. Scott, II
Lee A. Shell
Rogers A. Smith
Gene P. Sours
James S. Sours
Richard D. Spencer
Steven K. Turnbull
Doug R. Wells
Ronald G Wheat
Randalph B. Whipple
Garen L. Wolf
David R. Woodward
Rick Woolfolk, Jr.
Don T. York
Phillip M. Page
Dennis W. Palmer
Craig E. Pearson
Lawrence A. Pennington
Phil S. Petruzzelli
John T. Planchon
Nick L. Pontello
William G. Province
Richard R. Rybolt
Charles B. McNeil
Allan M. Carlson
David C. Bear
Steve Lathim
Karl E. Pritz
William H. Luke
Robert C. Wilson, Jr.
Ron K. Albertini
Melvin P. Augustine
James O. Barnett
Ralph H. Beacham, Jr.
Lloyd C. Bever
John E. Borel
William R. Branch
Kenneth W. Brooks
Vincent L. Chirafisi, Jr.
Kenneth W. Cleland
Thomas D. Doty
Martin L Englehart
Russell N. French
Richard P. Geier
Dennis R. Giggy
Kenneth E. Gray
Charles N. Griffin
William F. Haden
Will L. Hand
Robert A. Herrmann
Richard L. Holtz
Gregory A. Howe
Donald W. Hughes
Calvin K. Humble
Myron B. Hunt
Craig A. Johnson
Eugene R. Johnson, Jr.
David A. Keeney
George E. Kramer
Warren D. Laible
Delbert E. Liggett
Brian A. Maris
Greg K. Marquardt
Gary D. Martin
Steven F. Mason
Floyd O. May, Jr.
Stanley W. McGlothlin
John J. Mixer
Wesley R. Montgomery
Dennis A. Mullin
Jonnie J. Nading
Gregory S. Netzer
Douglas Q. Olson
Roger L Ratzlaff
Robert B. Richardson
Brette R. Riley III
J. Jerry Rumburg
Marshall L. Sage
Glenn A. Salsbury
Gene E Skahan
Charles T. Smith
Allen T. Trego
John J. Trenkle
Raymond E. Vietti
Lloyd S. Willson
John F. Yencic, III
William T. Pace
Phillip L. Pearce
Gary L. Pettus
Richard J. Polcyn
William Knapp
Wayne T. Cameron
Bob H. Agnew
Daniel K. Allen
Richard L. Allen, Jr.
Kenneth F. Beach
Jim R. Bird
Steven J. Borel
John D. Bozich
Doug D. Buche
Gary W. Bunce
John W. Cook
John M. Cooper
Stanley A. Daugherty
Bernard W. Devoy
Larry E. Dixon
Paul J. Dountas
Derrell E. Dudley
Robert J. Eshelbrenner
Bob L. Farmer, II
Bill Fruetel
Larry D. Gfeller
Karl S. Griffith
Keith M. Grigsby
Joe Habjan
Tony R. Hackney
Michael W. Haefner
James P. Hatch
David S. Herman
Augustin F. Ibarra
Gary C. Johnson
Ken J. Kabonic
Carl W. Kent
Gary L Keys
Jim Klusman
Claude R. Kyle
John T. Lampe
Thomas L. Larsen
Robert C. Lett
Steve G. Lewis
John H. Lyon
John W. Province
John W. McClintick
Jim McCoy
Darrell R. McIlvain
Terry L. Nienhouse
Michael J. Nowell
Seth C. Owsley
Rodney E. Rumsey
Robert L. Saving
Sidney A. Shields
James H. Stancer
Alan K. Stanley
George M. Stephenson
Donald W. Swearingin
Steven J. Terbovich
Tom Thiele
James D. Thomas
John E. Tiszka
Keith E. Varvel
Raymond F. Vaughn
Wade A. Dorothy
Cecil R. Waldron
Richard E. Watkins, Jr.
Gary M. Wilkinson
David C. Woods
Willis E. Wulf
Dennis R. Zwahlen
Donald J. Penrod
Thomas W. Pettibon
Ron D. Pfeiffer
Steven O. Pierce
Wayne R. Reed
Gary N. Mavity
James L. Adkins
Robert E. Belew
Garry J. Bond
Lynn W. Bousman
Gregory A. Boyer
Joseph M Boyer
Lynn F. Brown
Lorn J. Burdick
John C. Butler
Timothy R. Cagle
Charles F. Doherty
Woodrow E. Eno
James J. Ezell
James E. Foreman
Thomas C. Gorman
Bill C. Grace
Robert R. Hall
Samuel P. Harnden
Kenneth D. Hartfelder
Paul E. Harvey
Michael W. Hayes
Billy E. Hazzard
Michael W. Judah
Edward D. Jukes
Jack T. Kornfeld, Jr.
Jeff L. Latz
Miklos A. Lents
Felix R. Livingston
Wesley K. Malik
Charles Marino
Harold B. Maris
Jack G. McGill
Richard D. McLaren
Charles T. Miller
Gary L Moreland
Martin J. Naaktgeboren
James P. Normile
Wayne S. Ogata
Robert A. Queen
William J. Reals, Jr.
David E. Reynolds
Stephen L. Rohde
Donald S. Shacklette
Joe L. Smith
David W. Smith
Gilbert E. Swain
John E. Thorne
John G. Tripp
George F. Waters
Jerry E. Weis
Robert M. Wesley
Charles E. West
Fred G. Willhaus
Michael N. Windsor
Chuck E. Packard
Vincent H. Parr
Rudy B Parris
Stuart W. Powell
Floyd J. Brown
Robert H. Stromquist
Roderic D. Allen
Larry V. Ammann
Thomas R. Bay
William G. Bedenbender
Billie J. Brooks
Joe Broyles
Joseph W. Bugni
John A. Chambers, Jr.
Warren L. Cooksey
John P. Ditoma
Ralph E. Dix, Jr.
Dennis L. Dolan
Gary E. Fair
Jimmy J. Farley
Bob D. Gelso
William R. Gill
Kenneth D. Harmon
Paul L. Hulen
Quentin F. Hurst
Michael E. Kapple
James P. Kastler
Darrell J. Lincoln
Stephen D. Lomshek
Jesse G. Loving
James G. Maclachlan
Robert N. Martinache
Michael M. Morgan
Pat A. O'Reilly
Jim K. Spieth
Isaac F. White
Larry G. Woodcox
Charles F. Bogatie
Wally E. Bowman
Randy A. Burgner
Bob L. Dumcum
Steve H. Ehart
Howard D. Frambers
Randall W. Fruit
William P. Geiger, Jr.
Allen E. Hall
Chuck Main
Gary D. McDonald
Cal Neptune III
Al D. Officer
Bob W. Reeds, Jr.
Charles L. Ross
John C. Sheldon
Harlan E. Short
William A. Sutton
Andrew H. Todd
Jack R. Weide
Bob O. Babcock
Bobby H. Bailey
Jeffrey H. Bair
R. Scott Bitner
Mike N. Chambers
John C Clark
Kervin A. Craig
James D Cross
Ivor K Davis
Michael W. Dunn
Dennis R. Ferman
Richard H Fultz
James C. Grace
Stephen L. Haight
Jerry Heydenberk
Bob E. Jenkins
Larry W Jones
Kenny J. Kunstel
Larry E. Martin
Larry L. Mathis
Craig J. Mattox
John P. Maycumber
Martin G. Morford
Melvyn Moss
George R. Mussat
Robert W. O'Connor
Gary L. Olson
Austin H. Ray
Howard R. Reeves
David L. Rhodes
Thomas M. Riley
Robert B. Runyan
Thomas L. Speck
Robert B. Sullivan
Richard L. Theys
David L. Torbett
Charles R. Wallace
Ron Seglie
John R. Adams
Mel A. Blazer
Robert W. Brown
Michael E. Dash
George B. Engle
Bill Frizzell
Merle L. Frobish
Ronald G. Girotto
Harold L. Grace
Charles R. Grant
Phillip B Hines
Dr. Joseph F. King, Jr.
John P. Lee
Lawrence R Maes
Jim F. McWilliams
Stephen M. Munsinger
John M. Robb
Edward L. Sartore
Donald L. Shoup
James L. Spigarelli
Larry M. Stevison
Willis S. Stricklin
Dan Thompson
Louis R. Tripp
James L. Wilson
Wayne J. Young
George A. Zugmier
Carl H. Parker
Stephen H. Motokawa
Edward E. Lindsay
Jon C. Dell'Antonia
Jim M. AuBuchon
Charles R. Barrick
William D. Bleam
Charles J. Bonnici
Bobby A. Boorigie
Paul M. Brooks, Jr.
David R. Drake
Edward N. Finley
Jim M. Harrison
Harlan L. Hess
Peter J. Holman
Andrew J. Johnson
Ronald R. Kordas
Jerry M. Leatherman
Benjamin Steve Lewis
Paul W. Lovgren
Kenneth S. Lyon
William Marshall
Charles R. Reece
John R. Roeser
Robert L. Shearer
Charles E. Shell
Billy J. Shelton
Jerry D. Wheeler
Arno L. Ponder
Thomas J. Bohrer
Dan Butler
Tom E. Crandon
Terry L. Crawford
Donald Eugene Cukjati
Bill R. Eason
Darrel L. Erikson
Ken J. Filosa
Donald P. Gardner
Gary L. Hatfield
Alan D. Hobson
Lorn R. Lahey, Jr.
James A. Ridings
Archie C. Ringgenberg
Bruce E. Roach
James E. Rowe
Jerry R. Rutherford
Floyd W. Snider, Jr.
Charles R. Thomas
Terry J. Todd
Robert A. Wells
Gene M. Scalarone
Rex Brookshire II
Joe F. Bartelli, Jr.
Walter E. Baughman
James R. Benham
James L. Berry
Roy F. Cagle
Ken R. Corsini
John W. Estes
Bruce Fingerle
Lelland L. Gallup
Lawrence H. Gentry, Jr.
Donald J. Haas
Richard E. Henthorn
Ferdinand L. Janezic, Jr.
Ray A. Laing
Bill Main
Ron G. Marquardt
Ron J. Maupin
Frank R. Ortolani
Richard A. Ruhmann
David Scheib
Robert L. Serra
Charles D. Sexton
Robert F. Strahan
Richard Eugene Sullivan
John E. Webster
Larry L. Wiggins
Carl L. Boswell
Robert L. Crews
Jerry L. Davis
Thomas H. Elliott
Larry E. Everitt
John R. Fogarty
Edward M. Gripkey
Fred R. Harder
Martin R. Lewis, Jr.
William D. McNeil
Richard D. Meriaux
Ralph G. Redmond
Gerald L. Sample
William R. Willhaus
Roy Dean Wright
Jerry R. Bitner
Lawrence G. Pedersen
Steven E. Bartels
Wellington P. Degener
Carter L. Windham
Gary E. Ange
Gary W. Baker
Kenneth D. Ballenger
Wendell D. Barrow
John D. Beasley
Franklin E Boring
Thomas J. Cussimanio
Dick L. Deonier
David B. Hall
Lowell E. Harp
James M. Johnson
Benjamin R Lane
Clarence J. Matzeder
William W. Newman
Robert W. Oppenlander
Jim R. Rhoades
Richard D. Slifr
Robert H. Thomas
Rodney E. Watson
Gene A. Wayenberg, Sr.
Buddy J. Poole
Dudley M. Posey
Bob M. Trager
Tom A. Ackley
Roger M. Bennett
Lewis J. Bertalotto
Robert C. Boyd
Don L. Falletti
Frank D. Grispino
Richard E. Haines
Ralph E. Hickman, Jr.
Robert Kastelic
George F. Krieckhaus
John J. Langford
Richard C. Lindsey
Gordon A. Longabach
Jim A. Manning
Donald F. Meier
Ronald R. Newbanks
Max G. Newell
Gerald J. Saccane
Donald George Sambol
Art C. Scavezze
Glenn B Schimpf
Donald E. Semonick
Carl O. Shortino
Donald L. Terlip
Charles R. Thomas
Robert L. Wingblade
Kenneth D. Yoss
J. Lyle Patterson, II
Robert M. Atkins
George T. Baker
Walter E Barthelomew
Maj Dale D Bergsten
Domenic C. Bertoncino
Howard A. Burger
Spencer D. Carter
John M. Cochran
Ronald E. Damrill
James W. Dellinger
Charles R. Denton
Lawrence C. Drake
James C. Ferguson
Lloyd D. Ferguson
James J Gilreath
Gary K. Goforth
Donnie L. Hall
Charles B. Hays
Don D. Herd
Don W. Kauble
Jack E. Kazmierski
John E. Kazmierski
Edward James Kelly
Dean Lakin
Bill N. Loeffler
Charles A. Long
Pete T. Monsour
Charles L. Munson
Danny R. Nance
Robert D. Nelson
Jerry L. Quintard, Sr.
Walter H. Ramsay
Robert P. Rhinehart
John C. Robinson
James D. Saar
James W Schwindt
Jimmie D. Skillen
Charles W. Stengel, Jr.
Guy E. Sutherland
Ron R. Wattelet
Nelson E. Weide
George E. Pitzer
Dean D. Powell
Ernest G. Amoneno
Richard R Boatright
Richard A. Brown
Robert J Bruner
David L. Burr
Joseph G. Castelli
Cecil C. Charles
Jon M. Clark
Arnold N. Clum
Richard L. Coffman
Frank J. Crespino
Aubrey R. Crews, Jr.
James G. Dunlap
Charles A Erickson
Burl D. Fowler
Bob E. Friskel
James J. Gadwood
John D. Ganger
Derril D. Granger
Robert W Harris
Chalmers E. Harris
Robert R Havens
Duane E Heidecker
George W. Heller, Jr.
Bill Hollenbeck
Leland D Houchins
Reginald R. Hurd
Owen R. Kerns
Eddie L. Likins
Harold L. Millard
Dick E. Myers
Max V. Reck
Roger K. Robins
Robert Semonisck
James C. Sherman
Orville D. Sibley
Edward Leroy Simpson
Michael N. Skahan
Gerald D. Thomas
James A Troxel
Ronald Watts
Ben C. Wheat
Bruce D. Palmer
Max L Powers
Jack D. Purdum
Charles H. Bell
Paul J Buchanan
Carl W. Buck
Donald G. Cordes
Bud Corn
Larry Cruzan
Robert F. Edmiston
Dave Fowler
Bob L. Hill
William L. Kiser
Paul D. Marquardt
Norman D. McMurray
James G Merando
Roger R. Ramsey
Gail R. Redd
Harold L. Russell
Eugene R. Sartore
James C. Staves
Harold G. Thomas
John R. Tracy
James G. Valentine
Robert Van Hoozer
Stan L. Wade
Lewis C. Wamsley
James M. Wiles
Denzil L. Woody
Hugh C. Palmer
Earl E. Perry
J E. Pogue
Donald E. McWhirt
Henry T. Norris
Lee R. Olmsted
Gene B. Reniker